balloon_agency---velmi_intenzivni_jazykovy_pobyt_bournemouth

Velmi intenzivní jazykový pobyt v Bournemouth

Pro ty z vás, kteří si neví rady jaký jazykový kurz vybrat, máme tip na jeden z nejintenzivnějších jazykových pobytů. 40 lekcí studia týdně vám zaručí nejlepší výsledky.

 Termíny a Místo konání

Nástupní termíny tohoto extra intezivního jazykového pobytu jsou vždy v pondělí, s příjezdem do hostitelské rodiny den před zahájení jazykového kurzu, tedy v neděli. Jazyková škola se nachází nedaleko centra Bournemouth.


 Škola

Škola Capital School of English Bournemouth (www.capitalschool.co.uk) je nezávislou školou akreditovanou mezinárodní organizací British Council a ISI (Independent school Inspectorate). Mimo jiné je členem organizací RALSA a English UK. Škola tímto zaručuje vysoký standart výuky. Škola je vybavena studovnou, relaxačními místnosti a počítačovou učebnou. Více…


 Cena

Cena celého superintenzivního jazykového kurzu včetně ubytování v hostitelské rodině za první týden činí £535* a za každý další £340* (* V případě výběru jazykového pobytu v období letních měsíců se cena navyšuje o poplatek +£45 týdně).


 Doprava a pojištění

Dopravu si každý student zajišťuje sám. Jízdenky online do Londýna můžete zakoupit díky našemu partnerovi na našem webu (Ceny již od 890,- Kč). Z Londýna do Bournemouth se k nám jednoduše dopravíte autobusem National Express (Cena jízdenky cca £15). V případě potřeby s dopravou samozřejmě poradíme s možností rezervace autobusového spojení z letiště do Bournemouth přes stanici Victoria Station v Londýně (Cena cca £30). Zajišťujeme také dopravu osobním automobilem z jakéhokoliv londýnského letiště přímo k hostitelské rodině za £99Cestovní pojištění je možné sjednat online na našich internetových stránkách.


 Dodatečné informace

  1. Počet lekcí týdně – 40 (30 hodin)
  2. Minimální úroveň jazyka A1 (začátečník) až C2 (pokročilý)
  3. Certifikát o absolvování
  4. Asistenční linka 24/7

 Postup objednávky

Jednoduše nás kontaktujte a my rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Kontaktní informace jsou na hlavní stránce ZDE najdete je úplně dole.