The Bournemouth School of English

KategorieŠkoly

Vše o škole The Bournemouth School of English.

O škole

Jazykový pobyt The Bournemouth School of English, Velká Británie. The Bournemouth School of English se nachází v centru Bournemouth. Škola je akreditovaná mezinárodní organizací British Council. Škola má k dispozici dohromady 11 tříd a je vybavena společenskou místností, vlastní knihovnou a počítačovou učebnou.

Jelikož se škola nachází v centru města, mají tak studenti nedaleko veškerou vybavenost v pěší vzdálenosti, včetně pěší vzdálenosti na pláž, pier a prostorných parků.

Škola The Bournemouth School of English (www.bournemouthschoolofenglish.co.uk) nabízí opravdu širokou škálu kurzů. Ať už od těch přípravných, tak po kurzy všeobecné angličtiny. Výhodou školy je flexibilní přístup k potřebám studentů.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách s plnou penzí anebo polopenzí.

Kromě přípravných kurzů, kurzů všeobecné angličtiny a speciálních tříd věnujících se výslovnosti, pracovní angličtině apod., nabízí škola speciální program English Christmas v průběhu prosince, který je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro páry či rodiny s dětmi.

[table id=4 /]

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině ve vlastním pokoji. Ubytování se snídaní, obědem na cestu a večeří v jednolůžkovém pokoji za £130* anebo pouze se snídaní a večeří za £115*. V měsících červenec a srpen je možné ubytování ve skupinách a dvojicích ve sdílených pokojích (v jiných měsících na požádání) se snídaní, obědem na cestu a večeří za £110*(osoba/týden) anebo pouze se snídaní a večeří za £95*(osoba/týden). *V měsících červenec a srpen je nutné počítat s příplatkem £20/týden. *Všichni studenti mladší 18-ti let připlácí £18/týden. *Vánoční program lze měnit individuálně.

Škola na mapě

[mappress mapid=”4″]

Mohlo by se Vám také líbit

13. 7. 2015

Capital School of English

Všechny informace o škole Capital School of English.

0

13. 7. 2015

The Bond School of English

Všechny informace o škole The Bond School of English.

0

13. 7. 2015

Anglo-Continental School of...

Všechny informace o škole Anglo-Continental School of English.

0

13. 7. 2015

ETC International College

Vše o škole ETC International College.

0

13. 7. 2015

English 2000 School of

Všechny informace o škole English 2000.

0
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat