ETC International College

KategorieŠkoly

Vše o škole ETC International College.

O škole

Jazykový pobyt ETC Bournemouth, Velká Británie. ETC Bournemouth je specializovaná jazyková škola akreditovaná mezinárodní organizací British Council, založená roku 1989 se specializací jazykových pobytů pro učitele a ostatních kurzů se speciálním zaměřením. Škola se nachází nedaleko úplného centra města a pláže.

Předností školy ETC International College jsou specializované kurzy pro děti, profesionály z oboru technického zaměření, podnikání, letectví, hoteliérství a turismu, lékařství a armády.

Škola je vybavena počítačovou učebnou s přístupem k internetu a vlastní knihovnou. Wi-Fi přístup k internetu po celé škole zdarma. Bohatý sociální program pro všechny studenty v průběhu mimostudijních hodin, je v případě zájmu každého jednotlivce zajištěn.

ETC International College zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách a studentských rezidencí.

Kromě kurzů všeobecné a intenzivní výuky angličtiny škola nabízí přípravné kurzy pro zkoušky FCE, CAE a IELTS, které jsou potřebné pro úspěšné přijetí na britských univerzitách. Diplomovaný kurz, Kurz pro učitele a Junior program pro děti od 12-ti let.

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině se snídaní a večeří, o víkendech s plnou penzí. Škola také nabízí možnost ubytování v pokojích s vlastním sociálním zázemím. Pro juniorské kurzy je možné využít ubytování v rezidencích jazykové školy s pěší dostupností a dohledem 24/7 nebo ubytování v důkladně prověřených hostitelských rodinách.

Mohlo by se Vám také líbit

13. 7. 2015

Capital School of English

Všechny informace o škole Capital School of English.

0

13. 7. 2015

The Bond School of English

Všechny informace o škole The Bond School of English.

0

13. 7. 2015

The Bournemouth School of...

Vše o škole The Bournemouth School of English.

0

13. 7. 2015

Anglo-Continental School of...

Všechny informace o škole Anglo-Continental School of English.

0

13. 7. 2015

English 2000 School of

Všechny informace o škole English 2000.

0
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.