English 2000 School of English

KategorieŠkoly

Všechny informace o škole English 2000.

O škole

Jazykový pobyt ve škole English 2000, Velká Británie. Škola English 2000 (zal. 1992) se nachází v centru Bournemouth, pouze několik minut od písečné pláže, pieru a centra všeho dění. Škola je od roku 2001 akreditovaná mezinárodní organizací British Council a je zkušebním centrem TOEIC.  Škola je vybavena počítačovou učebnou, studentskou knihovnou a prostory pro relaxaci.

Velkou předností školy English 2000 je nabídka výhodných jazykových pobytů spojenou s pracovními příležitostmi v hotelích a cateringu.

Škola zajišťuje i bohatý program mimoškolních aktivit a doprovodnými aktivitami během dne i večera. Velmi oblíbené jsou i placené sobotní výlety. Jazykové kurzy probíhají v dopoledních i odpoledních hodinách. Studijní materiály škola zajistí a proto vám sebou stačí si na cestu přibalit pouze váš zápisník a tužku.

English 2000 zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách s možností polopenze nebo studentských rezidencí se společnou kuchyňkou.

Kromě kurzů všeobecné angličtiny – 20 lekcí/týden (General English) a intenzivní výuky angličtiny – 30 lekcí angličtiny (Intensive English), nabízí škola i Prémiové kurzy angličtiny s dvaceti nebo třiceti lekcemi týdně a to s maximálním počtem účastníků ve třídě/skupině do 6 osob, přičemž se docílí mnohem osobitějšího přístupu lektora angličtiny.

Všechny pobyty a kurzy jsou zakončené certifikátem vydávaným školou English 2000.

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině se snídaní a večeří v jednolůžkovém pokoji. Ve dvoulůžkovém pokoji s jiným studentem se nižším poplatkem. Ve vlastní rezidenci pro studenty bez stravy a to pouze letních měsících* (*Ceny a možnosti ubytování v letních měsících červenec a srpen; dle dostupnosti a nabídky).

Mohlo by se Vám také líbit

13. 7. 2015

Capital School of English

Všechny informace o škole Capital School of English.

0

13. 7. 2015

The Bond School of English

Všechny informace o škole The Bond School of English.

0

13. 7. 2015

The Bournemouth School of...

Vše o škole The Bournemouth School of English.

0

13. 7. 2015

Anglo-Continental School of...

Všechny informace o škole Anglo-Continental School of English.

0

13. 7. 2015

ETC International College

Vše o škole ETC International College.

0