Capital School of English

KategorieŠkoly

Všechny informace o škole Capital School of English.

O škole

Jazykový pobyt Škola Capital School of English Bournemouth, Velká Británie. Škola Capital School of English Bournemouth je nezávislou školou akreditovanou mezinárodní organizací British Council a ISI (Independent school Inspectorate). Mimo jiné je členem organizací RALSA a English UK. Škola tímto zaručuje vysoký standart výuky. Škola je vybavena studovnou, relaxačními místnosti a počítačovou učebnou.

Škola nabízí kompletní pokrytí požadavků jednotlivců, skupin či profesionálů ať už se jedná o kurzy všeobecné angličtiny nebo přípravné kurzy. Svým speciálním intenzivním programem tzv. “úplného ponoření se do studia”a 40 lekcemi týdně se škola řadí mezi špičky v oboru.

Škola zajišťuje výlety autobusem, sportovní aktivity a spoustu jiných možností jak poznat nové přátele a okolí ve volném čase mezi studiem. Velice oblíbené jsou plážové aktivity.

Capital School zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách a letních rezidencí, které má k dispozici.

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině ve vlastním pokoji. Cena zahrnuje snídaně a večeře v hostitelské rodině, o víkendech navíc zabalený oběd.  Ubytování v jednolůžkovém pokoji. Ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením. Letní rezidence s vlastním stravováním. Příplatek za speciální dietu (např. vegetariáni, bezlepková dieta apod.). Příplatek za ubytování přes Vánoční svátky.

 

 

 

Mohlo by se Vám také líbit

13. 7. 2015

The Bond School of English

Všechny informace o škole The Bond School of English.

0

13. 7. 2015

The Bournemouth School of...

Vše o škole The Bournemouth School of English.

0

13. 7. 2015

Anglo-Continental School of...

Všechny informace o škole Anglo-Continental School of English.

0

13. 7. 2015

ETC International College

Vše o škole ETC International College.

0

13. 7. 2015

English 2000 School of

Všechny informace o škole English 2000.

0
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat