Anglo-Continental School of English

KategorieŠkoly

Všechny informace o škole Anglo-Continental School of English.

O škole

Jazykový pobyt Škola Anglo-Continental v Bournemouth, Velká Británie. Škola Anglo-Continental je akreditovaná mezinárodní organizací British Council s více než 65 lety praxe v oboru a 400,000 studenty 120 různých národností. Kampus školy Anglo-Continental patří k těm největším ve Velké Británii s moderním vybavením. Studentům tak k dispozici nabízí rozlehlou zahradu, studovnu, knihovnu, multimediální učebny a vlastní restauraci. Nachází s v relativně krátké pěší dostupnosti do centra města a pláže.

Škola nabízí především vynikající a kvalitní výuku všeobecné angličtiny, a to nejen pro studium široké nabídky přípravných kurzů, ale také pestrou škálu kurzů pro profesionály s více než 40-ti letou tradicí. Ve spolupráci s Anglo-Continental vám také přinášíme exkluzivní nabídku jazykového pobytu Club 50+ pro seniory.

Anglo-Continental se svým propracovaným studentským servisem vám zajistí a poradí v oblasti volnočasových aktivit  a cestování po celé Anglii.

Ubytování studentů s polopenzí v hostitelských rodinách s možností ubytování v nadstandartních podmínkách.

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině ve vlastním pokoji se snídaní a večeří od pondělí do pátku (Oběd je možné zakoupit ve studentském centru), o víkendech s lehkým obědem. Nadstandartní ubytování pro intenzivní kurzy se zaměřením, včetně Club 50+ program (mimo Učitelského tréninku – standartní ceník).

Mohlo by se Vám také líbit

13. 7. 2015

Capital School of English

Všechny informace o škole Capital School of English.

0

13. 7. 2015

The Bond School of English

Všechny informace o škole The Bond School of English.

0

13. 7. 2015

The Bournemouth School of...

Vše o škole The Bournemouth School of English.

0

13. 7. 2015

ETC International College

Vše o škole ETC International College.

0

13. 7. 2015

English 2000 School of

Všechny informace o škole English 2000.

0
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat