Ballooon Agency - Letenky lepsi nez sex

TÉMĚŘ POLOVINA CELOSVĚTOVÉ CESTUJÍCÍ POPULACE HODNOTÍ LOV ZLEVNĚNÝCH LETŮ LEPŠÍ NEŽ SEX

KategorieRáj letenek

Úspora finančních prostředků na jednotlivých letech může být hluboce uspokojující.

V celosvětovém průzkumu (Nielsen.com) zveřejněném společností Nielsen se zjistilo, že se lidé cítí opravdu dobře, když zjistí, jakmile se jim podaří ušetřit na cestovních výdajích. Opravdu, opravdu dobře.

Muži a ženy ve věku od 18 do 69 let byli požádáni, aby sdíleli své postoje k rezervaci levných letů – a možná nečekaně, více než třetina respondentů (37%) uvedla, že se cítí šťastná, když ušetří peníze na svých cestách.

Jeden ze čtyř lidí se domnívá, že po tom, co uzavřeli takovouto smlouvu, se cítí chytří nebo životně naplnění.

A neuvěřitelných 44 procent z dotazovaných, kteří si rezervovali zlevněné lety v loňském roce, uvedlo: “…ten pocit, že se dostanu, kam chci, a ještě ušetřím peníze na letu, je lepší jak sex!”

Pětatřicet procent tvrdí, že rezervování fixního letu je lepší než skvělé první rande, 61 procent uvedlo, že je lepší než čas strávený s kamarády, 69 procent toto upřednostňuje před sledování zábavních pořadů, a 70 procent tvrdí, že je lepší než pivo nebo víno.

Podle průzkumu existuje několik způsobů, jakými dostat úroveň “lepší než sex” vysoko nad úroveň “pouhá rezervace letu”.

Pokud nyní plánujete cestování na dovolenou až okolo Listopadu, my v Balloon Agency navrhujeme, abyste si nejprve zvolili trpělivě vyčkat, než kliknete na “koupit”. Ceny za letenky mohou v září významně zpomalit po vrcholném letním cestovním ruchu a mohou pokračovat v poklesu do října. (Ale, pokud náhodou vidíte skvělou jízdenku pro vybranou destinaci, obecné pravidlo rozhodně zní: “Nečekejte!”).

Můžete také ušetřit podle toho, kdy cestujete. Zpráva tohoto průzkumu osvětluje situaci tak, že cestování na Dušičky/Den díkůvzdání je levnější než cestování uskutečněné během Vánoc, na základě o výsledcích průzkumu o průměrné ceně letenky. Takže pokud navštívíte rodinu jedním nebo druhým způsobem, Krůtí den (Díkuvzdání) to jistí.

Okomentovat

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.