Promo akce ukončena! Pro další speciální nabídky sledujte náš blog a sociální média. 

NEODOLATELNÁ NABÍDKA

PRO KOHO TO JE?

🔹Pro fanoušky i “nefanoušky” sportovních aktivit

🔹Pro technologické nadšence

🔹Pro děti i dospělé

CO JE TO ZA DÁREK?

🔹Xiaomi Mi Band 3

🔹Fitness náramek

🔹Chytré hodinky

XIAOMI MI BAND 3

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI MI BAND 3

🔹Dotykový display

🔹Vodotěsné do 5 Atm

🔹Krokoměr

🔹Monitor spánku

🔹Snímač srdečního tepu

EXKLUZIVNÍ NÁRAMEK NAVÍC

PRO KOHO JE AKCE URČENÁ

Pro všechny a to bez omezení! Všem našim studentům, kteří se rozhodli pro jakýkoli vzdělávací program od Balloon Agency, náleží tato skvělá odměna. Odměnu také zpětně rozesíláme i studentům, kteří již absolvovali jazykový kurz anglického jazyka v jakékoli destinaci, kterou jsme měli, nebo máme v nabídce od začátku roku 2019.

V ČEM JE HÁČEK?

Akce nemá žádné omezení. Můžete dokonce využít i slevový kód, který jste od nás obdrželi.

NABÍDKA BALLOON AGENCY

Promo akce ukončena 29.10.2019. Jednoduché podmínky akční nabídky: 1. Zakoupením jazykového pobytu od Balloon Agency získáváte tento dárek 2. Dárek lze v roce 2019 využít opakovaně 3. Akční nabídka platí pro ČR a SK 4. Zavazujeme se dodat smartwatch Xiaomi Mi Band 3 včetně/nebo exkluzivního náramku nejpozději v období jazykového pobytu 5. Lze kombinovat s jinými akčními nabídkami Balloon Agency 6. Akční nabídka platí do 31.12.2019 nebo do odvolání 7. Při stornování jazykového pobytu nebo jeho ukončení smartwatch nevracíte (Platí typické stornovací podmínky jazykového pobytu) 8. Vyhrazujeme si právo podmínky akční nabídky kdykoliv změnit 8. Exkluzivní náramky jsou dostupné v obvyklém množství, některé typy nemusí být dostupné vždy v požadované barvě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.