O lokalitě Bournemouth

KategoriePress Release / Klub cestovatelů / Blog / Informace

VELKÁ BRITÁNIE, BOURNEMOUTH – Atraktivní a velmi populární městečko mezi mladou i starší generací lidí z celého světa, kteří ho často navštěvují za účelem vzdělání, oddychu anebo jen tak vyhození si z kopýtka. Toto krásné, slovy až nepopsatelné město se nachází v jižní části Anglie, nazývané také perlou jižní části pobřeží nebo samotnými Brity nazývaný Anglickou riviérou.

Bournemouth a přilehlé oblasti, patří k jedné z nejoblíbenějších míst cestovního ruchu, obchodu a průmyslu, které se nachází v oblasti Dorset. Ročně tu zavítá miliony turistů vychutnat si dlouhé písčité pláže s cílem načerpání nových sil, kde si kromě lenošení a koupání v moři přijdou na své i příznivci vodních sportů a atrakcí. I když slunce začne zapadat za horizont této skvělé a nejen prázdninové destinace, můžete se vypravit na romantickou procházku s vaší milovanou polovičkou, cítit mezi prsty jemný plážový písek a vychutnat si šumění moře.

Tisíce studentů anglického jazyka zde každoročně prožívají letní prázdniny na prestižních jazykových školách a univerzitách, na které může být Bournemouth pyšný.

Bournemouth však nabízí i jiné typy atrakcí, než pouhé vyvalování na pláži či koupání v moři. Po zrelaxování a nabití novou energií, se můžete vydat na procházku přes městský park a městské zahrady, obklopujíc svěží a upravenou zelení. Kousek za zeleným rájem, na pláži, objevte například atrakci velké ruské kolo, který zaručí nezapomenutelný výhled pláže a okolí, nebo mini golf, kde se nezkušení začátečníci zabaví a ti pokročilí procvičí svoje schopnosti. Cestou potkáte množství rodin, studentů anebo mladých lidí, kteří po těžkém dni v práci, nebo za lavicí ve škole vymění měkký a upravený trávník za místo odpočinku na čerstvém vzduchu. Pěší zóny jsou poseté malými butiky, obchody a kavárnami, kde si můžete v poklidu vychutnat pro Anglii typický po polední čaj.

Ať už pláže, nebo městské parky jako Bournemouth Upper Central, Lower Garden či nedaleký národní park Forest National Park jsou ideálním místem pro piknik s přáteli nebo rodinou. Milovníci kultůry a umění si také přijdou na své v nedalekém Russel – Cotes Art Galery and Museum, které bylo postaveno na přelomu 80. a 90. let. A pokud vás umění a kultůra neosloví, potom určitě zavítejte do Pavilion Theatre nebo do Bournemouth International Centre, kde vás očaruje moderní či klasická hudba, divadelní a různá umělecká představení, které jistě splní představy i těch nejnáročnějších.

VIDEO - LETNÍ PÁTEČNÍ OHŇOSTROJ

VIDEO - BOURNEMOUTH PLÁŽ A OKOLÍ

KONTAKTUJTE NÁS

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři. A to ať už jde o certifikovaný jazykový kurz (např. FCE, CAE, IELTS) nebo jazykový kurz běžné angličtiny.

Štítky: ,

Mohlo by se Vám také líbit

5. 5. 2021

Jazykové pobyty po Brexitu

Všechno co potřebujete vědět o jazykových pobytech angličtiny ve spojitosti s...

0

1. 11. 2019

Jazykový kurz v Londýně za...

Jazykový kurz všeobecné angličtiny General English za polovinu v centru Londýna s...

0

29. 10. 2019

Scholarship Bournemouth 2019

Jazykový kurz všeobecné angličtiny Scholarship pro dospělé a mládež od 16-ti let...

0

10. 8. 2019

Ušetřete za jazykový pobyt

Ušetřete za jazykový pobyt s Balloon Agency díky směnnému kurz. Jazykový kurz v...

0

13. 6. 2019

Letní jazykové pobyty 2019

Na jazykový pobyt o letních prázdninách ve Velké Británii není ještě pozdě....

0

9. 3. 2019

Léto 2019

Letní jazykové pobyty od Balloon Agency - Ideální čas pro výběr vzdělávacích...

0