Pro letošní rok (sézona 2019) připravujeme hned několik zajímavých novinek, které se týkají rozšíření portfolia destinací/lokalit jazykových pobytů, jazykových kurzů a doplňkových služeb s Balloon Agency.

V letošním roce připravujeme

Rozšíření portfolia nabídky míst, kam cestovat za studiem anglického jazyka. Konkrétně budeme jednat s jazykovými školami ve městech Velké Británie:

  • Bristol
  • Portsmouth
  • Southampton
  • Cardiff

 

Rozšíření portfolia kurzů o Callanovu metodu výuky anglického jazyka

Rozšíření nabídky doplňkových služeb cestovně-vzdělávacího charakteru:

  • Transfery z letiště v lokalitách naší přímé působnosti a to přímo námi
  • Nabídka lokálních atrakcí v místě ubytování jazykového kurzu

 

O dalších nastávajících novinkách a již fungujících revolučních službách v oboru jazykového vzdělávání v zahraničí, vás budeme brzy informovat na našich internetových stránkách a na sociálních mediích.

KONTAKTUJTE NÁS

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři. A to ať už jde o certifikovaný jazykový kurz (např. FCE, CAE, IELTS) nebo jazykový kurz běžné angličtiny.

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.