Letní jazykové pobyty 2019

KategoriePress Release / Blog / Informace
Na jazykový pobyt o letních prázdninách ve Velké Británii není ještě pozdě. Vyberte si ze široké nabídky destinací a intenzit jazykových pobytů od Balloon Agency.

Zbývá už jen pár týdnů do zahájení letních prázdnin 2019. V nabídce jazykových pobytů od Balloon Agency máme pro každého něco. Dávate-li přednost vycestováním za jazykovým vzděláním do Velké Británie spíše jako za rekreačním zážitkem, jazykový pobyt s nízkým počtem výukových hodin týdně je šitý na míru přímo pro vás. Dost času na objevování okolí a návštěv za kulturou vám může vynahradit plnohodnotnou dovolenou včetně výuky cizího jazyka s dvaceti lekcemi týdně.

Pro opravdové nadšence a studenty, kteří si chtějí osvojit dovednosti v mluvení, gramatice a slovní zásobě v co nejkratší době máme přípraveny společně s našimi partnerskými jazykovým školami i ty nejintezivnější jazykové pobyty na trhu se čtyřiceti lekcemi (30 hodin) týdně.

V nabídce Balloon Agency také samozřejmě naleznete širokou nabídkou středně intenzivních jazykových kurzů v délce mezi 24-mi až 30-ti lekcemi týdně. To vše na kvalitních, prověřených a akreditovaných jazykových školách ve Velké Británii.

Přejete-li si však odnést z Velké Británie vědomosti anglického jazyka spíše pracovního charakteru nebo třeba například doplnit svoje CV o způsobilosti a znalosti anglického jazyka na úrovni, kterou potřebujete například k výkonu povolání, neváhejte nás kontaktovat pro vaši individualizovanou nabídku platnou po celý rok.

Kontaktujte nás s předstihem pro nazávaznou nabídku vašeho letního jazykového kurzu v Anglii, Walesu, Skotsku nebo Irsku.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ MEZI STUDENTY V LETOŠNÍM ROCE

KE VŠEM JAZYKOVÝM POBYTŮM OD NÁS

SMARTWATCH XIAOMI MI BAND 3 PRO

Mohlo by se Vám také líbit

5. 5. 2021

Jazykové pobyty po Brexitu

Všechno co potřebujete vědět o jazykových pobytech angličtiny ve spojitosti s...

0

1. 11. 2019

Jazykový kurz v Londýně za...

Jazykový kurz všeobecné angličtiny General English za polovinu v centru Londýna s...

0

29. 10. 2019

Scholarship Bournemouth 2019

Jazykový kurz všeobecné angličtiny Scholarship pro dospělé a mládež od 16-ti let...

0

10. 8. 2019

Ušetřete za jazykový pobyt

Ušetřete za jazykový pobyt s Balloon Agency díky směnnému kurz. Jazykový kurz v...

0

9. 3. 2019

Léto 2019

Letní jazykové pobyty od Balloon Agency - Ideální čas pro výběr vzdělávacích...

0

4. 3. 2019

Xiaomi Mi Band 3 pro

Vyberte si jazykový pobyt od Balloon Agency a chytré hodinky smartwatch Xiaomi Mi Band...

1