YORK, ANGLIE, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ VELKÉ BRITÁNIE

Starý dobrý York se nachází zhruba 280 kilometrů severně od Londýna. Nejsnadněji se do Yorku dopravíte z Manchesteru nebo Londýna. Cesta vlakem z Manchesteru trvá necelou hodinu a půl.  Vlakem z Londýna vám cestování zabere necelé dvě hodiny. Město bylo založeno Římany v roce 71 našeho letopočtu. V 19. století dokonce bývával hlavní železniční spojkou celé Velké Británie.

Historicky okouzlující York je domovem Národního muzea vlakové dopravy s největší kolekcí historických vlaků na světě. Za navštívení také stojí Vikingské muzeum v centru města zvané Jorvik. York je také místem jedné z největších katedrál na světě zvané York Minster, jejiž výstavba trvala neuvěřitelných 250 let.

Pokud dáváte přednost středné velkému, univerzitnímu městu je jazykový pobyt v Yorku právě pro vás.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

York na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.