OXFORD, ANGLIE, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ VELKÉ BRITÁNIE

Oxford je domovským místem prestižní a světoznámé Oxfordské Univerzity – University of Oxford – nejstarší anglické univerzity založené ve dvanáctém století. Nachází se necelých sto kilometrů severozápadně od Londýna a cesta vlakem trvá zhruba jednu hodinu. Oxford je sice relativně malým městem, nicméně je spojené se jmény umělců, vědců, politiků a celebrit známých po celém světě jako například J.R.R. Tolkien, James Cameron, Stephen Hawking, Rowan Atkinson (Mr. Bean), Emma Watson nebo Hugh Grant.

Oxford se drží na předních pozicích turisticky atraktivních míst světa a to nejen díky světoznámé univerzitě ale zejména také díky typické architektuře města, kterou se nechali inspirovat i například tvůrci filmu Harry Potter. Jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru dodává Oxfordu typická anglická tržnice Covered Market fungující od roku 1774.

K oblíbeným činnostem studentů patří objevování Oxfordu na zapůjčeném bicyklu.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Oxford na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.