LONDÝN, ANGLIE, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ VELKÉ BRITÁNIE

Hlavní město Velké Británie je rovněž největším městem ostrovanů, přesahující osmi a půl milionovou populaci. Světová multikulturní metropole vás ohromí svojí nabídkou světových atrakcí a míst známých po celém světě. Ať už dáváte přednost nakupování v nejproslulejších modních uličkách světa, procházku parkem anebo vás zajímá spíše kultura a umění, je Londýn tím místem které hledáte.

Londýn je místem nepřeberného množství univerzit a muzeí. Klasických anglických hospod, spojovaných s umělci, spisovateli, hudebníky a básníky světového formátu. Londýnské metro bylo vůbec prvním metrem na světě.

Mezi nejoblíbenější londýnské atrakce, hostující milióny návštěvníků ročně, patří: London Eye, návštěva Buckinghamského paláce, Mořský svět – Sea Life London, Big Ben, Madame Tussauds muzeum voskových figurín a další.

Studenti se do Londýna často rádi vracejí i mimo studijní pobyty, aby objevili to co nestihli během jazykového kurzu v zahraničí.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Londýn na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.