JUNIOR PROGRAM JAZYKOVÝ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM TOP PODROBNOSTI JAZYKOVÉHO POBYTU PRO DĚTI V BOURNEMOUTH
JAZYKOVÉ KURZY PRO JUNIORY

Zjistěte více informací o našich jazykových kurzech angličtiny v zahraničí pro děti. Kurzy anglického jazyka pro děti se konají v Bournemouth v jižní Anglii. Juniorský program angličtiny pro děti v sobě zahrnuje prvky vzdělávání, zábavy, kultury a objevováním Velké Británie.

KLÍČOVÁ FAKTA

• Pro děti od 12-ti let (1)
• Ubytování v rezidenci nebo hostitelské rodině
• 20 lekcí výuky týdně
• Bohatý volnočasový program

OBSAH JAZYKOVÉHO POBYTU PRO DĚTI

Výuka

Naše juniorské kurzy angličtiny zahrnují 20 skupinových lekcí týdně (15 hodin) obecné angličtiny (General English). Před zahájením je každý ze studentů umístěn do nejvhodnější třídy podle jeho úrovně anglického jazyka. Studenti jsou tedy zařazeni do třídy s jinými juniory s podobnou úrovní jazykových znalostí, aby se dosáhlo optimálních výsledků při výuce anglického jazyka. Lekce probíhají zpravidla v dopoledních hodinách (V letním období, o prázdninách, je pravděpodobné, že se lekce konají i v odpoledních hodinách).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou zahrnuty v ceně juniorského programu. Snídaně a večeře jsou poskytovány v místě ubytování, tedy v rezidenci školy nebo v hostitelské rodině. Obědy jsou podávány ve škole. O víkendech je studentům připravován oběd s sebou v rezidencích školy nebo hostitelskou rodinou.

Aktivity

Díky společenským aktivitám mohou studenti poznat nové přátele a společně procvičovat anglický jazyk za dozoru vychovatelů a učitelů. Všem studentům je představen po příjezdu plán volnočasových aktivit. Jde o směsici sportovních her, plážových her, až po ruční práce i návštevy muzea. Pro každého studenta něco. Všechny společenské aktivity podléhají nejpřísnějším bezpečnostím standartům a v bezpečném prostředí.

Exkurze

Díky výletům a exkurzím nejen po nejbližším okolí Bournemouth a Dorsetu, tak studenti poznávají i část Velké Británie. Jazykový program pro juniory v ceně obsahuje jednu celodenní exkurzi týdně do zajímavých míst Velké Británie, jako například návštěva Londýna, Bath, nebo Oxfordu. V ceně pobytu je dále také jedna půldenní exkurze, tj. návštěva zajímavých míst v okolí Bournemouth, jako jsou například město Christchurch, Southampton, Winchester nebo návštěva nedaleké přírodní rezervace New Forest. Výlety a exkurze se konají v doprovodu kvalifikovaných vychovatelů.

Doprava

V případě dopravy do školy a nazpět k hostitelské rodině je o vaše ratolesti postaráno v podobě vlastního transportu školy, který studenty vyzvedne směrem do školy a poté zase nazpět (Pouze pro studenty do 14-ti let. Starším studentům je poskytnuta týdenní jízdenka v ceně jazykového pobytu).

Další

Jazykový pobyt pro Juniory dále obsahuje:
• Přístup k internetu (WiFi) ve škole i v místě ubytování
• Turistickou příručku a mapu okolí Bournemouth
• Studentskou průkazku
• Kontaktní číslo na pracovníka školy a Balloon Agency k dispozici 24/7
• Certifikát o absolvování studia

UBYTOVÁNÍ

Rezidence

Juniorské rezidence jsou v pěší vzdálenosti školy. Vychovatelé žijí v rezidenci školy. Rezidence jsou zabezpečené kamerovým bezpečnostním systémem. Všechny pokoje jsou nabízené až společně s maximálně čtyřmi dalšími studenty. Studenti jsou umístěni v jedné z několika rezidencí jazykové školy.

Aktivity

👉 1x celodenní exkurze týdně s obědem zabaleným na cestu
👉 1x půldenní exkurze týdně
👉 4 odpolední sportovní a sociální aktivity (např. bowling, plážově hry atp.)
👉 5 volitelných večerních aktivit týdně (Film, diskotéka apod.)
👉 Služby organizátora aktivit

Hostitelská rodina

Juniorský program nabízí také možnost ubytování v hostitelské rodině (tzv. Homestay). Studenti jsou ubytováni v čistém a pohodlném prostředí s možnosti využití praní prádla 1x týdně. Hostitelské rodiny jsou pravidelně kontrolovány na nejvyšší úrovní bezpečnostních standartů. Pro studenty do 14-ti let věku je zajištěna přímá doprava do školy a nazpět k hostitelské rodině. Studentům starším 15-ti let je v ceně pobytu vystavena týdenní jízdenka na autobus. (Vezměte prosím na vědomí, že není možné studenty mladší 15-ti let ubytovat v hostitelské rodině na více než 26 nocí)

Aktivity

👉 1x celodenní exkurze týdně s obědem zabaleným na cestu
👉 1x půldenní exkurze týdně
👉 4 odpolední sportovní a sociální aktivity (např. bowling, plážově hry atp.)
👉 Služby organizátora aktivit

DOPRAVA & POJIŠTĚNÍ

Letištní transfer do místa ubytování a pojištění není v ceně jazykového pobytu.

Letiště
✈️ HEATHROW
✈️ GATWICK
✈️ LUTON
✈️ STANSTED
✈️ BOURNEMOUTH
✈️ SOUTHAMPTON

LOKALITA

BOURNEMOUTH

Bournemouth je univerzitní a studentské město s nespočetnými možnostmi kulturního vyžití a objevování překrásného okolí.

DALŠÍ INFORMACE

Věkové požadavky

👉 Minimální věk studentů od září do května je 16 let
👉 Minimální věk studentů od června do srpna je 12 let
👉 Studentům ve věku 16. a 17. let je umožněno studovat v kurzech pro dospělé se svolením rodičů
👉 Maximální délka pobytu v hostitelské rodině u studentů ve věku 15. let a méně činí 26 nocí
👉 Studenti 17. let a mladší musí mít písemný souhlas zákonného zástupce
👉 Studenti, kteří studují v kurzech pro dospělé, musí dodržovat podmínky kurzu pro Juniory (například večerky apod.)
👉 Studentům 17. let věku je umožněno studovat v Junior programu na požádání

Péče o studenty

Studentům ve věku 16. a 17. let jsou umožněné pozdní příchody do ubytování (do 22:00 hodin) pouze s písemným svolením zákonného zástupce. V těchto případech jsou vyžadovány přesné informace o tom, kam student jde, případně s kým jde, mobilní číslo studenta a doprovodu v případě nutnosti kontaktování v naléhavých situacích. Studentům ve věku 16. a 17. let, od kterých nebyl doložen písemný souhlas zákonného zástupce o pozdních příchodech do ubytování, nemohou rezidenci a hostitelskou rodinu opustit bez doprovodu pověřené osoby (vychovatele). Hostitelská rodina musí být informována studentem s dostatečným předstihem o plánovaných akcích a sociálních aktivitách pořádané školou, kterých se student zúčastní.
(1)Studenti, kterým je méně než 16 let nejsou sami způsobilí k cestování podle zákonů a podmínek dopravních společností. Využití této nabídky je vhodné pro dva studenty (přátelé nebo sourozenci), přičemž jeden z nich dovršil věku 16-ti let. Jednou z dalších možností pro cestování nezletilých je využití asistenčních služeb leteckých společností.

ROZVRH & AKTIVITY

*Ukázkový příklad volnočasových aktivit,exkurzí a výletů.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE