DUBLIN, IRSKO

Dublin je hlavní město Irska. Kulturní centrum irského národa ležící na východním pobřeží ostrova ohraničený horami Wicklow Mountains s jižní strany města, které jsou mezi místními známy spíše jako ” Dublinské pohoří ” (Dublin Mountains). Počátky města sahají až k dobám vikingů, kteří se tu usídlili v 7. – 9. století našeho letopočtu. Dublin znamená v překladu ze staré irské galejštiny ” Black Pool “.

Milovníci přírody si v Dublinu přijdou na své, ale nejen ti. Irská vřelost a pohostinnost je známa po celém světě. Jsou to lidé, kteří se rádi baví a proto není divu že v Dublinu naleznete stovky typických irských hospůdek nabízejících irské pivo Guinness a typická irská jídla.

Dublin je zapsaný rejstříku UNESCO mezi šesti městy literatury na světě jako pocta za literární díla umělců jakým byli například Oscar Wilde nebo Bram Stoker (Dracula).

Nejsnadněji se do Dublinu dopravíte letecky.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Dublin na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.