Informace  na této stránce právě aktualizujeme. Vraťte se prosím později, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

S mnohaletými zkušenostmi nabízí Balloon Agency® pro mladé studenty šanci naučit se nebo vylepšit angličtinu za nejlepších podmínek – ve Velké Británii , v péči kvalifikovaných profesních učitelů. Naše kurzy angličtiny pro děti a mládež jsou pečlivě navrženy tak, aby odrážely zájmy a schopnosti různých věkových skupin.

VSTUPNÍ TERMÍNY KURZU

Běžně v období celého roku se začátkem kurzu vždy každé pondělí, nejedná-li se o jazykový kurz s předem danými termíny jazykovou školou.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Dětem a mladistvím od 12-ti do 16-ti let. Dále potom studentům středních škol od 15-ti let*

(*Informace právě aktualizujeme. Vraťte se prosím později, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.)

AKTIVITY A MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Všechny naše aktivity, od lekcí angličtiny ve třídě až po anglickou jazykovou praxi a s nimi spojené hry a tvůrčí volnočasové aktivity, jsou plánovány tak, aby zajistily, že jsou instruktážní, příjemné a bezpečné. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách a/nebo školních rezidencích.

Informace  na této stránce právě aktualizujeme. Vraťte se prosím později, nebo nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

CO GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

JUNIOR PROGRAM

Junior Program je určený pro deti od 12-ti let

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.