LOKALITY PRO TENTO KURZ
DĚTI, MLÁDEŽ A STUDENTI NA DOVOLENOU

S mnohaletými zkušenostmi nabízí Balloon Agency® pro mladé studenty šanci naučit se nebo vylepšit angličtinu za nejlepších podmínek – v Anglii, v péči kvalifikovaných profesních učitelů. Naše kurzy angličtiny pro děti a mládež jsou pečlivě navrženy tak, aby odrážely zájmy a schopnosti různých věkových skupin.

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Všechny naše aktivity, od lekcí angličtiny ve třídě až po anglickou jazykovou praxi a s nimi spojené hry a tvůrčí volnočasové aktivity, jsou plánovány tak, aby zajistily, že jsou instruktážní, příjemné a bezpečné.

VSTUPNÍ TERMÍNY KURZU

Těšíme se, že přihlásíte vaše ratolesti do jedné z našich kvalifikovaných škol pro mladé studenty.

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.