BRIGHTON, ANGLIE, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ VELKÉ BRITÁNIE

Brighton je jeden z velmi známých přímořských resortů Velké Británie, který je díky své oblíbenosti a snadné dopravní dostupnosti přezdíván také jako ” London-by-the-Sea “. Nachází se zhruba hodinu a půl vlakem nebo autobusem ze stanice Victoria station v Londýně. V Brightonu máte unikátní možnost potkat světové celebrity, kteří hojně město navštěvují.

Nepřehlédnutelnou ikonou města je místní molo (Brighton pier) nedaleko centra, u kamínkové pláže. Pier má délku přes půl kilometru s kolotočemi a zabavnými atrakcemi na jeho konci. Brighton je také domovem nejstaršího kina ve Velké Británii, promítající nejen nejnovější trháky, ale také starou dobrou klasiku. Mořský svět v Brightonu – ” The Sea Life Brighton ” – patří k těm nejstarším na celém světě.

Mezi oblíbené oddechové aktivity studentů patří objevování města s typickými obchodními uličkami a samozřejmě pláže.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Brighton na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.