BOURNEMOUTH, ANGLIE, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ VELKÉ BRITÁNIE

Bournemouth je oblíbeným místem mezi obyvateli Velké Británie pro relaxaci a odpočinek. Díky svým písečným plážím si Bournemouth odnesl ocenění za nejlepší plážovou destinaci Velké Británie a to několikrát za sebou. Nachází se na jižním pobřeží Velké Británie, přibližně dvě hodiny vlakem z Londýna. Část svého života tu prožil také známý spisovatel a autor knižního bestselleru Pán Prstenů, J.R.R. Tolkien.

Bournemouth je univerzitní a studentské město s nespočetnými možnostmi kulturního vyžití a objevování překrásného okolí. Počínaje desítkami kilometrů dlouhou písečnou pláží, letními ohňostroji a konče největším leteckým festivalem (Bournemouth Air Festival) Velké Británie. Skvělým zdrojem informací o Bournemouth a okolí jsou internetové stránky www.bournemouth.cz.

Mezi studenty se jedná o jednu z nejoblíbenějších destinací vůbec a to díky cenově dostupným jazykovým kurzům a ubytování.

GENERAL ENGLISH

Jazykové kurzy obecné angličtiny (General English) rozvinou vaše praktické komunikační dovednosti v mluvení, psaní, čtení a poslechu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Více informací na nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Bournemouth na mapě

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.