JAZYKOVÉ KURZY GENERAL ENGLISH

Budete studovat v živé mezinárodní atmosféře s ostatními, jejichž úroveň angličtiny je podobná vaší vlastní. Vyučuje vás tým dvou nebo tří učitelů, kteří podporují účast a interakci mezi členy skupiny – a angličtina je jediným jazykem, který budete používat.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Jazykový kurz General English, neboli obecný kurz anglického jazyka je vhodný pro každého se zájmem zlepšení obecných znalostí a dovedností. Představují výzvu začátečníků i mírně pokročilých až středně pokročilých studentů.

INTENZITA KURZŮ

• Základní (15 lekcí týdně)
• Intenzivní (24 lekcí týdně)
• Superintenzivní (28 lekcí týdně)
• Celodenní (40 lekcí týdně)

*dle konkrétní nabídky jazykové školy v dané lokalitě

MÍSTA A TERMÍNY

Jazykové kurzy General English se konají ve všech lokalitách a začínají každé pondělí v délce už od jednoho týdne až po 48 týdnů.

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

DOPRAVA

Letecky, autobusem, vlakem nebo pro vás přijedeme

UBYTOVÁNÍ

Hostitelská rodina s polopenzí

Nechte si nezávazně spočítat cenu vašeho jazykového pobytu v jednoduchém formuláři.

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.