Nejčastěji pokládáné otázky a odpovědi
Je to jednoduché, pokud jste si vybrali školu a typ kurzu, v které chcete studovat, kontaktujte nás. Provedeme rychlou kalkulaci a obratem zašleme nabídku zpět.
Když už jste ve Velké Británii, do Bournemouth se pohodlně dostanete vlakovým nebo autobusovým spojením ze stanice Victoria Station v Londýně. Samozřejmostí jsou asistované služby, které nabízíme v podobě transferu na letiště a zpět, popř. vyzvednutí z jakékoliv destinace v UK. Zarezervování jízdenky v UK je v případě potřeby samozřejmostí. U skupinových a školních zájezdů dopravu zajišťujeme individuálně.
Nejčastěji využívaným typem ubytování jazykového pobytu jsou hostitelské rodiny, které jsou z ekonomického hlediska nejvýhodnější. Hostitelká rodina navíc zpravidla zajišťuje i stravování v podobě snídaně, obědu a večeře. Další výhodou je poznání běžného života a zvyků v UK. Dalším hojně využívaným typem ubytování, oblíbený nejenom u našich firemních klientů je pronájem hotelového pokoje.
Výuka probíhá zejména dopoledne, v sezóně z pravidla i v odpoledních hodinách. Studijní materiály zajišťuje škola a tak vám skutečně s sebou stačí zabalit pouze tužku a papír. Každá škola pořádá vlastní sportovní aktivity a zábavu. Navíc, zpravidla o víkendech, pořádá škola výlety nejenom do Londýna, ale také po okolí (výlety jsou zpoplatněny, není-li uvedeno jinak). Individuální skupinové výlety zajišťujeme na požádání.
Zaměřte se na vaše priority. Chcete se zaměřit na všeobecnou angličtinu nebo hledáte kurz pro profesionály? Uvažujete o přípravném kurzu ke složení mezinárodního certifikátu jako např. FCE, CAE a jiné? Minimální délka jazykového pobytu je jeden týden až dva týdny, nicméně doporučujeme zvážit delší dobu, pro maximální dosažené výsledky. Zjistěte více o Velmi intenzivním jazykovém pobytu.
Cenu za vámi vybraný jazykový pobyt je nutné uhradit minimálně čtyři týdny před odjezdem. V případě potřeby částečného uhrazení za ubytování nebo školné dříve, vás předem informujeme.
Zpravidla platí, že se Balloon Agency a jazyková škola snaží ubytovat studenty co nejblíže. V sezónních měsících může být dojezdová vzdálenost až 45 minut.
Ano, samozřejmě. Nabízíme možnost zakoupení dárkové šeku, neboli voucheru, v hodnotě £200, £500, £1000. Máte-li zájem nebo představu o jiné formě dárkového cetifikátu, např. s konkrétním jazykovým pobytem, konkrétním přáním ke speciální příležitosti, jako firemní benefit a podobně, velice rádi vám vyjdeme vstříc. Jednoduše nás kontaktujte.
Pro novinky a speciální nabídky sledujte naše internetové stránky a facebookové stránky Balloon Agency CZ/SK.
Ano. Sídlíme v místě a díky tomu nabízíme jedny z nejlepších služeb, které na trhu s jazykovými pobyty najdete. Námi pověření delegáti se nacházejí v jižní Anglii. Stoporocentní podporu a osobní jednání je v těchto částech Velké Británie samozřejmostí.
Nabízíme exkluzivní a cenové výhodný jazykový pobyt pro seniory 50+ v délce na jeden až čtyři týdny. Více zde: Jazykový pobyt pro seniory.
Organizujeme jak školní zájezdy, tak i jazykové pobyty pro skupiny, také firemní a korporátní klientelu.
Spolupracujeme s jazykovými školami, které nabízejí jazykové pobyty pro rodiny s dětmi.
Pro ostatní dotazy nás kontaktujte

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.