Absolutní počátek agentury

Všechno začalo první velkou cestou do Velké Británie a návštěvou hlavního města, kdy jsme si uvědomili, že naše jazyková zdatnost je vcelku mizerná. A to i přesto, že jsme věnovali studiu anglického jazyka na škole několik let. Znáte ten pocit nadšení a sebejistoty, který rychle opadne jakmile se pokoušíte domluvit v cizím jazyce na letišti v zahraničí a ono to zkrátka nejde úplně podle vašich představ? Zejména podle naučených frází (i když perfektně; doslova vzato) pochycených ze sledování filmů a seriálů? Tato první návštěva byla prvotním impulsem k zamyšlení se, jak bychom mohli předejít nepříjemným situacím a nedorozuměním, které nás provázeli návštěvou britské metropole. Rozhodli jsme se tedy nastartovat vlastní podnikání přímo ve Velké Británii.

Vývoj a zlepšování služeb

Naše první služby a navazování spolupráce s jazykovými školami začínala v jihoanglickém městě Bournemouth. S jazykovými školami, které mají s mezinárodními studenty anglického jazyka rozsáhlé zkušenosti a nabízejí jazykové kurzy anglického jazyka pro všechny věkové kategorie s širokým spektrem kurzů pro jednotlivce i profesionály. Bournemouth a jeho písečné pláže jsme si natolik zamilovali, že jsme se rozhodli zřídit na místě i sídlo naši společnosti. Díky tomu jsme mohli našim klientům od začátku nabídnout extra služby. Přelomovým okamžikem se stal prosinec 2017, kdy jsme úspěšně navázali spolupráci v dalších místech Velké Británie. Za jazykovými pobyty je s námi možné vycestovat také do Brightonu, Londýna, Yorku, Oxfordu, Manchesteru, Edinburghu a Dublinu.

Proč Balloon Agency

Bylo nebylo, kdesi na jižním pobřeží Anglie se Lewis Tregonwell se rozhodl v roce 1810 založit na pustém vřesovišti osadu. Místo pouze navštěvujíc rybáři, pašeráky a piráty v té době. Místo zažilo prvotní rozkvět díky knize Spas of England z konce 19. století, ve kterém byl Bournemouth označen a jehož návštěvnost akcelerovala přistavěním železnice.

Turistická a sezónní lokalita, kterým Bournemouth bezpochyby je, představila července roku 1998 svým návštěvníkům zbrusu novou a neobvyklou atrakci přímo v srdci městského parku Central Gardens - Horkovzdušný balón s fascinujícím výhledem po okolí, který se pro Bournemouth stal doslova ikonickou.

Panoramatický rozhled s fascinujícím pohledem anglického pobřeží provázejíc mořským vánkem z výšin horkovzdušného balónu i nás inspiroval k představení názvu cestovně vzdělávací agentury Balloon Agency se symbolem balonu jako symbolu představy cestování, rozhledu a vzdělávání.

V roce 2016 pak rada města Bournemouth oznámila zrušení ikonické atrakce, kterou nahradilo ruské kolo na pláži.

Ale naše vize, nápady a název s logem společnosti Balloon Agency zůstávají...

Tým Balloon Agency

Josef

Ředitel společnosti

Mark

Technická podpora

Václav

Zastoupení ČR

Kateřina

Účetní

Fotografie týmu právě aktualizujeme.... Vraťte se prosím později.

REFERENCE NAŠICH STUDENTŮ

  • Pokud jste to dočetli až jsem, gratulujeme. Teď když už nás znáte, neváhejte nás kontaktovat pro vaši individualizovanou nabídku
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.