Absolutní počátek agentury

Všechno začalo první velkou cestou do Velké Británie a návštěvou hlavního města, kdy jsme si uvědomili, že naše jazyková zdatnost je vcelku mizerná. A to i přesto, že jsme věnovali studiu anglického jazyka na škole několik let. Znáte ten pocit nadšení a sebejistoty, který rychle opadne jakmile se pokoušíte domluvit v cizím jazyce na letišti v zahraničí a ono to zkrátka nejde úplně podle vašich představ? Zejména podle naučených frází (i když perfektně; doslova vzato) pochycených ze sledování filmů a seriálů? Tato první návštěva byla prvotním impulsem k zamyšlení se, jak bychom mohli předejít nepříjemným situacím a nedorozuměním, které nás provázeli návštěvou britské metropole. Rozhodli jsme se tedy nastartovat vlastní podnikání přímo ve Velké Británii.

Vývoj a zlepšování služeb

Naše první služby a navazování spolupráce s jazykovými školami začínala v jihoanglickém městě Bournemouth. S jazykovými školami, které mají s mezinádrodními studenty anglického jazyka rozsáhlé zkušenosti a nabízejí jazykové kurzy anglického jazyka pro všechny věkové kategorie s širokým spektrem kurzů pro jednotlivce i profesionály. Bournemouth a jeho písečné pláže jsme si natolik zamilovali, že jsme se rozhodli zřídit na místě i sídlo naši společnosti. Díky tomu jsme mohli našim klientům od začátku nabídnout extra služby. Přelomovým okamžikem se stal prosinec 2017, kdy jsme úspěšně navázali spolupráci v dalších místech Velké Británie. Za jazykovými pobyty je s námi možné vycestovat také do Brightonu, Londýna, Yorku, Oxfordu, Manchesteru, Edinburghu a Dublinu.

Proč Balloon Agency?

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.