O SPOLEČNOSTI OD POČÁTKU PO SOUČASNOST ZJISTĚTE VÍCE
Absolutní počátek agentury

Všechno začalo první velkou cestou do Velké Británie a návštěvou hlavního města, kdy jsme si uvědomili, že naše jazyková zdatnost je vcelku mizerná. A to i přesto, že jsme věnovali studiu anglického jazyka na škole několik let. Znáte ten pocit nadšení a sebejistoty, který rychle opadne jakmile se pokoušíte domluvit v cizím jazyce na letišti v zahraničí a ono to zkrátka nejde úplně podle vašich představ? Zejména podle naučených frází (i když perfektně; doslova vzato) pochycených ze sledování filmů a seriálů? Tato první návštěva byla prvotním impulsem k zamyšlení se, jak bychom mohli předejít nepříjemným situacím a nedorozuměním, které nás provázeli návštěvou britské metropole. Rozhodli jsme se tedy nastartovat vlastní podnikání přímo ve Velké Británii.

Vývoj a zlepšování služeb

Naše první služby a navazování spolupráce s jazykovými školami začínala v jihoanglickém městě Bournemouth. S jazykovými školami, které mají s mezinárodními studenty anglického jazyka rozsáhlé zkušenosti a nabízejí jazykové kurzy anglického jazyka pro všechny věkové kategorie s širokým spektrem kurzů pro jednotlivce i profesionály. Bournemouth a jeho písečné pláže jsme si natolik zamilovali, že jsme se rozhodli zřídit na místě i sídlo naši společnosti. Díky tomu jsme mohli našim klientům od začátku nabídnout extra služby. Přelomovým okamžikem se stal prosinec 2017, kdy jsme úspěšně navázali spolupráci v dalších místech Velké Británie. Za jazykovými pobyty je s námi možné vycestovat také do Brightonu, Londýna, Yorku, Oxfordu, Manchesteru, Edinburghu a Dublinu.

Proč Balloon Agency

Bylo nebylo, kdesi na jižním pobřeží Anglie se Lewis Tregonwell se rozhodl v roce 1810 založit na pustém vřesovišti osadu. Místo pouze navštěvujíc rybáři, pašeráky a piráty v té době. Místo zažilo prvotní rozkvět díky knize Spas of England z konce 19. století, ve kterém byl Bournemouth označen a jehož návštěvnost akcelerovala přistavěním železnice.

Turistická a sezónní lokalita, kterým Bournemouth bezpochyby je, představila července roku 1998 svým návštěvníkům zbrusu novou a neobvyklou atrakci přímo v srdci městského parku Central Gardens - Horkovzdušný balón s fascinujícím výhledem po okolí, který se pro Bournemouth stal doslova ikonickou.

Panoramatický rozhled s fascinujícím pohledem anglického pobřeží provázejíc mořským vánkem z výšin horkovzdušného balónu i nás inspiroval k představení názvu cestovně vzdělávací agentury Balloon Agency se symbolem balonu jako symbolu představy cestování, rozhledu a vzdělávání.

V roce 2016 pak rada města Bournemouth oznámila zrušení ikonické atrakce, kterou nahradilo ruské kolo na pláži.

Ale naše vize, nápady a název s logem společnosti Balloon Agency zůstávají...

Tým Balloon Agency

Josef

Ředitel společnosti

Mark

Technická podpora

Václav

Zastoupení ČR

Kateřina

Účetní

Fotografie týmu právě aktualizujeme.... Vraťte se prosím později.

REFERENCE NAŠICH STUDENTŮ

NOVINKY

5. 5. 2021

Jazykové pobyty po Brexitu

Všechno co potřebujete vědět o jazykových pobytech angličtiny ve spojitosti s...

1. 11. 2019

Jazykový kurz v Londýně za...

Jazykový kurz všeobecné angličtiny General English za polovinu v centru Londýna s...

29. 10. 2019

Scholarship Bournemouth 2019

Jazykový kurz všeobecné angličtiny Scholarship pro dospělé a mládež od 16-ti let...

10. 8. 2019

Ušetřete za jazykový pobyt

Ušetřete za jazykový pobyt s Balloon Agency díky směnnému kurz. Jazykový kurz v...

13. 6. 2019

Letní jazykové pobyty 2019

Na jazykový pobyt o letních prázdninách ve Velké Británii není ještě pozdě....

9. 3. 2019

Léto 2019

Letní jazykové pobyty od Balloon Agency - Ideální čas pro výběr vzdělávacích...

  • Pokud jste to dočetli až jsem, gratulujeme. Teď když už nás znáte, neváhejte nás kontaktovat pro vaši individualizovanou nabídku