Ušetřete za jazykový pobyt

Ušetřete za jazykový pobyt s Balloon Agency díky směnnému kurz. Jazykový kurz v zahraničí ve Velké Británii se tak stává pro všechny dostupnějším.

Letní jazykové pobyty 2019

Na jazykový pobyt o letních prázdninách ve Velké Británii není ještě pozdě. Vyberte si ze široké nabídky destinací a intenzit jazykových pobytů od Balloon Agency.

Léto 2019

Letní jazykové pobyty od Balloon Agency - Ideální čas pro výběr vzdělávacích jazykových kurzů v zahraničí. jazykové pobyty a jazykové kurzy Léto 2019.

Načíst další Vše načteno
Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.