NOVÝ PRŮZKUM ODHALUJE TAJEMSTVÍ DOBRÉ NÁLADY PRO VŠECHNY CESTOVATELE

NOVÝ PRŮZKUM ODHALUJE TAJEMSTVÍ DOBRÉ NÁLADY PRO VŠECHNY CESTOVATELE

Více než polovina respondentů říká, že cestování zvyšuje jejich náladu ještě více než cvičení nebo nakupování. Závěry jsou zahrnuty v novém průzkumu “Cestovatelův sladký vrchol”, který publikoval BalloonAgency.cz, lídr v online a mobilním cestovním ruchu ve vzdělávání cizích jazyků v zahraničí. Ať už hledáte čas s přáteli a rodinou, wellness, pracovní pohovor nebo nové dobrodružství, je obvykle něco na trati a cestování často naplňuje toto milé místo.

Co se týče výletů, které jsou nejlepší pro nárůst Serotoninu, Melatoninu a Dopaminu, skupiny hormonů úzce spojených s dobrou náladou, průzkum zjistil, že “romantické úniky” jsou na seznamu mezi muži (z 38%) a ženami (ze 34%). A vypusťte vtipy o stresujících víkendech s rodinou – 33% všech respondentů uvedlo, že rodinné návštěvy zvyšují jejich dobrou náladu nejvíce, dále následovaly výlety s blízkými přáteli (23%). Společnost BalloonAgency.cz z těchto statistik zjistila, že její zákazníci mají podobné priority. Jednadevadesát procent respondentů cestuje proto, aby viděli přátele nebo rodinu – často když jsou “na střeše” témata jako svatba, jiné oslavy, miminkové dýchánky, nebo obecná pravidelná rodinná setkání.

Zatímco většina lidí by samosebou nikdy neřekla ne na týden (nebo dva) na pláži, avšak cestování se nijak protahovat nemusí, aby uspokojilo všechny zúčastněné. Čtyři z pěti respondentů by letos měli více kratších úprků do zahraničí, i kdyby se jednalo o vzdělávací sériově navržený zájezd obsahující studium cizího jazyka, než-li jedna dlouhá dovolená.

44 procent respondentů by chtělo letos uspořádat hned tři až čtyři cesty, aby se respondenti cítili hned šťastnější, zatímco téměř 10 procent by chtělo v roce 2019 podniknout dokonce sedm a více cest do zahraničí. Nezávislé výsledky průzkumu úzce souvisí s cestovní činností mezi již trvalými klienty společnosti BalloonAgency.cz. Přibližně polovina z nich (51%) si rezervuje krátké rekreačně-vzdělávací “útěky” a 34 procent učinilo v uplynulém roce pět a více cest.

“Výzkum nám poukazuje, že 44% respondentů často lituje, že není schopno pokračovat ve více cestách a většina z nich si další zájezdy již nezarezervuje z důvodu cestovní nákladů,” uvedl J. Hejcman, Zakladatel a CEO BalloonAgency.cz. “Naštěstí BalloonAgency.cz usnadňuje zákazníkům ušetřit na cestách letos v létě tak, aby mohli vycestovat do lokalit, které jsou pro ně důležité, od Expresních nabídek, přes akademické sestavy, až po ubytovací zvýhodněné nabídky”, které jsou sice luxusní a zcela unikátní pro jakékoli naše nové zákazníky, ale zcela běžné pro naše stálé klienty všech zájmových segmentů; bavíme se v některých případech o slevách do výše až o 60% z původní ceny.”

Se Středoevropany, kteří plánují častější výlety, BalloonAgency.cz eliminoval pověstný stín tajemství zahalující um toho, jak vyzískat v této sezoně co nejvíce z každé investované koruny. Balloon Agency analyzovala průměrné denní ubytovací sazby do deseti populárních lokalit pro červen, červenec a srpen, s doporučením nejlepšího měsíce, pro snazší získání nejlepší možné nabídky ubytování s odpovídajícími zprůměrovanými cenami letů. S Balloon Agency nejste na cestování do zahraničí sami. Je vám komplexním partnerem na cestách, nejen za studiem cizích jazyků, do zahraničí.

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT CESTU DO ZAHRANIČÍ

Mohlo by se Vám také líbit

6. 2. 2019

O lokalitě Bournemouth

Velká Británie, Bournemouth – Atraktivní a velmi populární městečko mezi mladou...

0

Okomentovat

Zákaznická podpora Balloon Agency Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, školu, popř. jiné informace, máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat hned jak to bude možné.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.