Jazykový pobyt pro mladé fotbalisty

Využijte speciální nabídku jazykového pobytu pro děti a dospívající, kteří mají rádi fotbal a chtějí se přitom učit anglický jazyk. Dvoutýdenní jazykový pobyt v Bournemouth zacílený pro mladé sportovce je tady!

 Termíny a Místo konání

Nástupní termíny dvoutýdenního jazykového pobytu pro mladé fotbalisty pro rok 2017 jsou 3. července a 23. července. Skupinové jazykové pobyty mají tu možnost využít i dalších termínů. Jazykové pobyty začínají vždy v pondělí, s příjezdem do hostitelské rodiny, den před zahájení jazykového kurzu, tedy v neděli. Jazyková škola se nachází nedaleko centra Bournemouth.


 Škola

Škola Anglo-Continental (www.anglo-continental.com) je akreditovaná mezinárodní organizací British Council s více než 65 lety praxe v oboru a 400,000 studenty 120-ti různých národností. Kampus školy Anglo-Continental patří k těm největším ve Velké Británii s moderním vybavením. Více…


 Cena

Cena celého fotbalového jazykového kurzu na dva týdny, včetně ubytování v hostitelské rodině je rozdělen do dvou skupin podle věku studentů.

Studenti ve věku od 10-ti do 15-ti let: £ 1,704

Studenti ve věku od 16-ti do 19-ti let: £ 1,544

(Cena zahrnuje snídaně a večeře v hostitelské rodině s lehkým obědem o víkendu; obědy během studijního týdne k zakoupení ve studentském centru areálu školy).


 Doprava a pojištění

Dopravu si každý student zajišťuje sám. Jízdenky online do Londýna můžete zakoupit díky našemu partnerovi na našem webu (Ceny již od 890,- Kč). Z Londýna do Bournemouth se k nám jednoduše dopravíte autobusem National Express (Cena jízdenky cca £15). V případě potřeby s dopravou samozřejmě poradíme s možností rezervace autobusového spojení z letiště do Bournemouth přes stanici Victoria Station v Londýně (Cena cca £30). Zajišťujeme také dopravu osobním automobilem z jakéhokoliv londýnského letiště přímo k hostitelské rodině za £99Cestovní pojištění je možné sjednat online na našich internetových stránkách.


 Dodatečné informace

  1. Počet lekcí týdně – 20
  2. Fotbalový kit jazykové školy Anglo-Continental
  3. Dvě celodenní exkurze (Londýn, Wembley stadion)
  4. Denní a odpolední sociální aktivity
  5. Přátelský fotbalový turnaj
  6. Návštěva stadionu fotbalového týmu Premier League AFC Bournemouth
  7. 5 lekcí fotbalu s plně kvalifikovanými trenéry anglické fotbalové asociace
  8. Asistenční linka 24/7

 Postup objednávky

Jednoduše nás kontaktujte a my rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Kontaktní informace jsou na hlavní stránce ZDE najdete je úplně dole.