KURZY V YORKU
YORK, VELKÁ BRITÁNIE

Starý dobrý York se nachází zhruba 280 kilometrů severně od Londýna. Nejsnadněji se do Yorku dopravíte z Manchesteru nebo Londýna. Cesta vlakem z Manchesteru trvá necelou hodinu a půl.  Vlakem z Londýna vám cestování zabere necelé dvě hodiny. Město bylo založeno Římany v roce 71 našeho letopočtu. V 19. století dokonce bývával hlavní železniční spojkou celé Velké Británie.

No Portfolio Items Found.

Historicky okouzlující York je domovem Národního muzea vlakové dopravy s největší kolekcí historických vlaků na světě. Za navštívení také stojí Vikingské muzeum v centru města zvané Jorvik. York je také místem největší katedrály na světě zvané York Minster, jejiž výstavba trvala neuvěřitelných 250 let.

Pokud dáváte přednost středné velkému, univerzitnímu městu je jazykový pobyt v Yorku právě pro vás.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.