KURZY V OXFORDU
OXFORD, VELKÁ BRITÁNIE

Oxford je domovským místem prestižní a světoznámé Oxfordské Univerzity – University of Oxford – nejstarší anglické univerzity založené ve dvanáctém století. Nachází se necelých sto kilometrů severozápadně od Londýna a cesta vlakem trvá zhruba jednu hodinu. Oxford je sice relativně malým městem, nicméně je spojené se jmény umělců, vědců, politiků a celebrit známých po celém světě jako například J.R.R. Tolkien, James Cameron, Stephen Hawking, Rowan Atkinson (Mr. Bean), Emma Watson nebo Hugh Grant.

No Portfolio Items Found.

Oxford se drží na předních pozicích turisticky atraktivních míst světa a to nejen díky světoznámé univerzitě ale zejména také díky typické architektuře města, kterou se nechali inspirovat i například tvůrci filmu Harry Potter. Jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru dodává Oxfordu typická anglická tržnice Covered Market fungující od roku 1774.

K oblíbeným činnostem studentů patří objevování Oxfordu na zapůjčeném bicyklu.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.