KURZY V MANCHESTERU
MANCHESTER, VELKÁ BRITÁNIE

Manchester je druhé největší město ve Velké Británii s velmi bohatou industriální historii, které rovněž patří ke třem nejvíce navštěvovaným městům UK. Je také rodištěm světoznámé kapely Oasis. Fanouškové fotbalu Manchester milují, protože hostí hned dva fotbalové kluby anglické Premier League – Manchester City a Manchester United – a naleznete tam i Národní fotbalové muzeum.

No Portfolio Items Found.

Manchester vás na první pohled zaujme svoji architekturou a životem v něm, kde si na své přijde opravdu každý. Tak jako ve všech větších městech, není nouze o společenské akce a různá kulturní vyžití, včetně nakupování v jedné z největších nákupních galerií v Evropě – Trafford Centre. Milovnící odpočinku v přírodě mají tu možnost navštívít jeden z největších městských parků v celé západní Evropě rozprostírající se na ploše 242 hektarů – Heaton Park.

Do Manchesteru je snadné dopravit se letecky na mezinárodní letiště. Kdo by rád a chtěl by si okořenit výlet vlakem z Londýna, může. Vlakem z Londýna do Manchesteru se dopravíte přímou linkou za dvě hodiny a čtvrt.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.