LOKALITY PRO TENTO KURZ
JAZYKOVÉ KURZY RODIČ + DÍTĚ

Díky naší rozmanité nabídce anglických jazykových programů nabízí Balloon Agency® kurzy pro rodiče, kteří chtějí studovat ve stejnou dobu jako jejich děti. Všechny tyto kurzy se konají v destinaci Bournemouth, proslulém pobřežním resortu a ideálním místem pro relaxační dovolenou.

MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Studovat ve stejném centru + stejné homestay, nebo studium ve stejném centru + rozdílné homestay. Pro rodiče je připraveno více než 30 různých kurzů.

VSTUPNÍ TERMÍNY KURZU

Termíny jednotlivých pravidelných vyučovacích hodin (lekcí) je definován v rámci na míru sestaveného Akademického řešení na základě klientské poptávky.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.