KURZY V EDINBURGHU
EDINBURGHU, VELKÁ BRITÁNIE

Edinburgh je hlavní město Skotska plný okouzlujících středověkých památek, skalnatého okolí vulkanického původu a mořského pobřeží, díky kterému se město v roce 1995 zasloužilo zapsání na seznam světového dědictví UNESCO. Edinburgh je rodištěm literární postavy soukromého detektiva Sherlocka Holmese, spisovatele Arthura C. Doyla a především světově nejznámějšího kouzelníka spisovatelky J.K. Rowlingové – Harryho Pottera.

No Portfolio Items Found.

Obrovské množství turistů je celoročně přitahováno jednou z hlavních atrakcí města, středověkým hradem a opevněním – Edinburgh castle. Mezi další oblíbené atrakce, které stojí za navštěvu patří například Národní Skotské muzeum, Národní Skotská galerie, Botanická zahrada a v neposlední řadě také zoologická zahrada s jediněčnou možností uvidět pár Pandy obrovské – jediné exempláře v UK. Oficiálně se Edinburgh stal ” nejzelenějším ” městem Velké Británie a to díky největšímu počtu stromů vůči populaci.

Do Edinburghu se nejpohodlněji cestuje leteckou dopravou.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.