Revolution Slider Error: Slider with alias brighton not found.
Maybe you mean: 'bournemouth' or 'BusinessFinal' or 'dublin' or 'edinburgh' or 'londyn' or 'manchester'
KURZY V BRIGHTONU
BRIGHTON, VELKÁ BRITÁNIE

Brighton je jeden z velmi známých přímořských resortů Velké Británie, který je díky své oblíbenosti a snadné dopravní dostupnosti přezdíván také jako ” London-by-the-Sea “. Nachází se zhruba hodinu a půl vlakem nebo autobusem ze stanice Victoria station v Londýně. V Brightonu máte unikátní možnost potkat světové celebrity, kteří hojně město navštěvují.

No Portfolio Items Found.

Nepřehlédnutelnou ikonou města je místní molo (Brighton pier) nedaleko centra, u kamínkové pláže. Pier má délku přes půl kilometru s kolotočemi a zabavnými atrakcemi na jeho konci. Brighton je také domovem nejstaršího kina ve Velké Británii, promítající nejen nejnovější trháky, ale také starou dobrou klasiku. Mořský svět v Brightonu – ” The Sea Life Brighton ” – patří k těm nejstarším na celém světě.

Mezi oblíbené oddechové aktivity studentů patří objevování města s typickými obchodními uličkami a samozřejmě pláže.

Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat

Potvrzení GDPR Compliance

Na této webové stránce jsou ukládány údaje o uživatelských agentech. Tyto údaje slouží k poskytnutí osobnějších zkušeností a sledování místa pobytu na našich webových stránkách v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další sledování, v prohlížeči se nastaví soubor cookie, který si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku.