Jak vybrat ten správný jazykový pobyt (1.)

Nejste si jisti, jaký jazykový pobyt v zahraničí vybrat? Poradíme vám, jak a podle čeho vybrat ten správný jazykový kurz pro vás.

Jazyková pokročilost

Nepodceňujte své jazykové schopnosti a snažte se využít potenciál jazykového pobytu naplno. Nastavte si laťku svých jazykových schopností o něco výše. Jednak by se mohlo stát, že by jste se při výuce nudili a z vašeho jazykového pobytu by se stala promarněná investice, nebo by ste byli nuceni připlácet za extra hodiny výuky, což by se mohlo značně prodražit.

Studium Balloon Agency

Platí to však i naopak. Přecenit své jazykové schopnosti se taktéž nevyplácí. Z vašeho vysněného jazykového pobytu v zahraničí se může stát, lehce řečeno horor, kdy nejste schopni porozumět učivu a držet krok se zbytkem skupiny ve třídě. V nejlepším případě si odnesete zrovna ne krásné vzpomínky a zkaženou náladu. V tom horším se může pobyt zbytečně prodražit například o neúspěšné složení jazykové zkoušky.

Vybrat jazykový pobyt

Intenzita jazykových kurzů

Nabídka našich jazykových kurzů v Bournemouth se dělí dle intenzity vyučování, respektive podle lekcí konaných za jeden týden. Ty méně intenzivní kurzy obsahují 20 lekcí za týden, kdy zbývá dost času na volnočasové aktivity a výlety. Ty intenzivnější mohou nabídnout 30 a více lekcí týdně, které ocení především ti zákazníci, kteří dávají přednost kratším jazykovým pobytům.