Co je hostitelská rodina

Co je hostitelská rodina a proč si vybrat právě ji, pokud se chystáte na jazykový pobyt do Anglie?

S pojmem „hostitelská rodina“ se při výběru jazykového pobytu v Anglii (ale i kdekoliv jinde v zahraničí) setkáte jako s nejčastěji doporučovanou formou ubytování v zahraničí, a to nejenom jako student.

V Balloon Agency tuto formu ubytování doporučujeme nejčastěji. Studenti tak mohou poznat skutečnou tvář domácího prostředí, naučit se novým výrazům a procvičit angličtinu i mimo studijní dobu s rodilými mluvčími. Hostitelské rodiny mohou být v podstatě jakéhokoliv druhu. Může se jednat o pracující páry, rodiny s dětmi, ale i důchodce.hostitelská rodinaTéměř všechny hostitelské rodiny se nacházejí v pěší dostupnosti školy. Výjímkou však tvoří letní měsíce, jakožto velmi oblíbené, kdy je nutné počítat i s dostupností hromadnou dopravou v délce až 30 minut. Cena za ubytování zahrnuje polopenzi anebo plnou penzi, v závislosti na možnostech hostitelské rodiny a vašich požadavků.

Některé hostitelské rodiny nabízejí nadstandartní formu ubytování s vlastní koupelnou a televizí přímo v pokoji. V těchto případech se můžete setkat s označením „Executive„, které máme případě zájmu také v nabídce pro naše zákazníky. Podmínky ubytování jsou pravidelně kontrolovány a pečlivě vybírány školami a námi.

Výhody výběru hostitelské rodiny

– Přátelská atmosféra

– Zdokonalování jazyka

– Ubytování se stravou

– Cena