Časté otázky a odpovědi

Souhrný seznam častých otázek a odpovědí o jazykových pobytech v Anglii na jednom místě. Chybí-li něco důležitého, napište nám a my rádi novou informaci zveřejníme. 

Jak si objednat jazykový pobyt s Balloon Agency?

Je to jednoduché, pokud jste si vybrali školu a typ kurzu, v které chcete studovat, kontaktujte nás. Provedeme rychlou kalkulaci a obratem zašleme nabídku zpět.

Jak odcestovat na jazykový pobyt do Anglie?

Když už jste ve Velké Británii, do Bournemouth se pohodlně dostanete vlakovým nebo autobusovým spojením ze stanice Victoria Station v Londýně. Samozřejmostí jsou asistované služby, které nabízíme v podobě transferu na letiště a zpět, popř. vyzvednutí z jakékoliv destinace v UK. Zarezervování jízdenky v UK je v případě potřeby samozřejmostí. U skupinových a školních zájezdů dopravu zajišťujeme individuálně.

Kde budete bydlet?

Nejčastěji využívaným typem ubytování jazykového pobytu jsou hostitelské rodiny, které jsou z ekonomického hlediska nejvýhodnější. Hostitelká rodina navíc zpravidla zajišťuje i stravování v podobě snídaně, obědu a večeře. Další výhodou je poznání běžného života a zvyků v UK. Dalším hojně využívaným typem ubytování, oblíbený nejenom u našich firemních klientů je pronájem hotelového pokoje.

Jak probíhá výuka a co s volným časem?

Výuka probíhá zejména dopoledne, v sezóně z pravidla i v odpoledních hodinách. Studijní materiály zajišťuje škola a tak vám skutečně s sebou stačí zabalit pouze tužku a papír. Každá škola pořádá vlastní sportovní aktivity a zábavu. Navíc, zpravidla o víkendech, pořádá škola výlety nejenom do Londýna, ale také po okolí (výlety jsou zpoplatněny, není-li uvedeno jinak). Individuální skupinové výlety zajišťujeme na požádání.

Jak vybrat správný kurz a na jak dlouho?

Zaměřte se na vaše priority. Chcete se zaměřit na všeobecnou angličtinu nebo hledáte kurz pro profesionály? Uvažujete o přípravném kurzu ke složení mezinárodního certifikátu jako např. FCE, CAE a jiné? Minimální délka jazykového pobytu je jeden týden až dva týdny, nicméně doporučujeme zvážit delší dobu, pro maximální dosažené výsledky. Zjistěte více o Velmi intenzivním jazykovém pobytu.

Kdy zaplatit za jazykový pobyt?

Cenu za vámi vybraný jazykový pobyt je nutné uhradit minimálně čtyři týdny před odjezdem.

Jak daleko je ubytování od školy?

Zpravidla platí, že se Balloon Agency a jazyková škola snaží ubytovat studenty co nejblíže. V sezónních měsících může být dojezdová vzdálenost až 45 minut.

Je možné zakoupit jazykový pobyt jako dárek?

Ano, samozřejmě. Nabízíme možnost zakoupení dárkové šeku, neboli voucheru, v hodnotě £200, £500, £1000. Máte-li zájem nebo představu o jiné formě dárkového cetifikátu, např. s konkrétním jazykovým pobytem, velice rádi vám vyjdeme vstříc. Jednoduše nás kontaktujte.

Lze jazykový pobyt a vaše služby stornovat?

Stornovat jazykový pobyt je možné a to dle podmínek konkrétní jazykové školy, které účtují stornovací poplatek.  U ubytování platí stejné podmínky. Pro více informací se prosím informujte před výběrem jazykového pobytu.

Nabízíte speciální nabídky a slevy?

Pro novinky a speciální nabídky sledujte naše facebookové stránky Balloon Agency CZ/SK.

Je vámi pověřený delegát v místě jazykového pobytu?

Ano. Sídlíme v místě a díky tomu nabízíme jedny z nejlepších služeb, které na trhu s jazykovými pobyty najdete.

Nabízíte jazykové kurzy a pobyty pro lidi v penzi?

Nabízíme exkluzivní a cenové výhodný jazykový pobyt pro seniory 50+ v délce na jeden až čtyři týdny. Více zde: Jazykový pobyt pro seniory

Organizujete také školní zájezdy?

Organizujeme jak školní zájezdy, tak i jazykové pobyty pro skupiny, také firemní a korporátní klientelu.

Máte v nabídce kurzy pro rodiny s dětmi?

Spolupracujeme s jazykovými školami, které nabízejí jazykové pobyty pro rodiny s dětmi.

 

Kontaktujte nás pro více informací