Capital School of English

Všechny informace o škole Capital School of English.

O škole

Jazykový pobyt Škola Capital School of English Bournemouth, Velká Británie. Škola Capital School of English Bournemouth (www.capitalschool.co.uk) je nezávislou školou akreditovanou mezinárodní organizací British Council a ISI (Independent school Inspectorate). Mimo jiné je členem organizací RALSA a English UK. Škola tímto zaručuje vysoký standart výuky. Škola je vybavena studovnou, relaxačními místnosti a počítačovou učebnou.

Škola nabízí kompletní pokrytí požadavků jednotlivců, skupin či profesionálů ať už se jedná o kurzy všeobecné angličtiny nebo přípravné kurzy. Svým speciálním intenzivním programem tzv. “úplného ponoření se do studia”a 40 lekcemi týdně se škola řadí mezi špičky v oboru.

Škola zajišťuje výlety autobusem, sportovní aktivity a spoustu jiných možností jak poznat nové přátele a okolí ve volném čase mezi studiem. Velice oblíbené jsou plážové aktivity.

Capital School zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách a letních rezidencí, které má k dispozici.

 

Název kurzu Objednávka na týden Cena od druhého týdne
Všeobecná angličtina (20 lekcí/týden) £265/*£295 £130/*£150
Intenzivní angličtina (25 lekcí/týden) £305/*£335 £170/*£190
Celodenní kurz (40 lekcí/týden) £365/*£395 £230/*£250

Ubytování

Škola nabízí formu ubytování v hostitelské rodině ve vlastním pokoji. Cena zahrnuje snídaně a večeře v hostitelské rodině, o víkendech navíc zabalený oběd. Registrační poplatek za rezervaci ubytování činí £60. Ubytování v jednolůžkovém pokoji – £125/*£150. Ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením – £190/*£195. Letní rezidence s vlastním stravováním – £170. Příplatek za speciální dietu (např. vegetariáni, bezlepková dieta apod.) – +£20. Příplatek za ubytování přes Vánoční svátky – +£85.

*Sezónní letní příplatek účtovaný školou a hostitelskou rodinou

Škola na mapě

[wpgmza id=”1″]