Scholarship 2015 jen za 150 GBP

Díky skvělým vztahům se školou English 2000 vám můžeme nabídnout jazykový pobyt za jednotnou cenu 150 GBP a to až na 4 týdny. Tímto se náš jazykový pobyt stává jedním z nejlevnějších na trhu.

 Termíny a Místo konání

Nástupní termíny tohoto extra levného jazykového pobytu začínají každé pondělí od 2. listopadu 2015, kdy si můžete svůj čtyřtýdenní jazykový pobyt v Bournemouth vychutnat až do konce února příštího roku.


 Cena

Za pouhých 150 GBP (cca. 5ooo,- Kč) kurz v délce 1-4 týdny bez jakýchkoliv dalších poplatků – Nezáleží na tom jestli přijedete na týden nebo týdny čtyři.


 Ubytování

V hostitelské rodině se snídaní a večeří v jednolůžkovém pokoji za £130 týdně. Ve dvoulůžkovém pokoji s jiným studentem za £100 týdně.


 Škola

Škola English 2000 se nachází na jihu Velké Británie v centru Bournemouth a je akreditována British Council. Svým studentům nabízí kvalitní vybavení a zdarma také tzv. Language Clinic, kdy se můžete zeptat lektorů opravdu na cokoliv. Škola vyniká svoji kvalitou a příjemnými cenami. Možnost se účastnit na víkendových a večerních programech pořádaných školou. Zjistěte o škole English 2000 více ZDE.


 Doprava a pojištění

Dopravu si každý student zajišťuje sám. Jízdenky online můžete zakoupit díky našemu partnerovi na našem webu (Ceny již od 890,- Kč). V případě potřeby s dopravou samozřejmě poradíme. Cestovní pojištění je možné sjednat online na našich internetových stránkách.


 Uzávěrka přihlášek

Prakticky kdykoliv v období výše uvedených termínů. Nástupní den je vždy v pondělí. Registrace je ale nutná cca. týden předem.


 Dodatečné informace

  1. Minimální věk – 16 let
  2. Počet lekcí týdně – 20 (45 minut)
  3. Maximálně 16 studentů ve třídě
  4. Minimální úroveň jazyka A1 (začátečník) až C2 (pokročilý)
  5. Certifikát o absolvování
  6. Asistenční linka 24/7
  7. Možnost zapůjčení skútru (koloběžky) pro komfortnější cestu do školy a objevování nových míst zcela ZDARMA (Dočasně omezená nabídka)

 Postup objednávky

Klikněte na níže na tlačítko nezávazně objednat, vyplňte jednoduchou nezávaznou přihlášku a my vám vše potvrdíme do vašeho emailu včetně dodatečných informací. Pokud potřebujete více informací, nebo vám není cokoliv jasné, kontaktujte nás. Kontaktní informace jsou na hlavní stránce ZDE najdete je úplně dole.

objednat

 

Related Post

24. 4. 2018

Co je hostitelská rodina

Co je hostitelská rodina a proč si vybrat právě ji, pokud se chystáte na jazykový...

0

13. 7. 2017

Novinky Balloon Agency

V Balloon Agency neustále pracujeme na zkvalitňování nabízených služeb nejen...

0

5. 6. 2017

Jazykový pobyt pro seniory

Pokud je vám padesát let a více, s naším exkluzivním jazykovým pobytem pro seniory...

0

25. 5. 2017

Časté otázky a odpovědi

Souhrný seznam častých otázek a odpovědí o jazykových pobytech v Anglii na jednom...

0

2. 5. 2017

Jazykový pobyt pro mladé...

Využijte speciální nabídku jazykového pobytu pro děti a dospívající, kteří...

0

3. 1. 2017

Jak to vypadá v Bournemouth...

Bournemouth je skvělým místem pro studium angličtiny nejen v letní sezóně, ale...

0
Centrální vedení Praha Divize zákaznické podpory Balloon Agency® | Easy Way to Study English™
Napište nám, o jaký kurz, lokalitu, popř. školu máte zájem. Jeden z našich kolegů z týmu pro daný region Vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin.
Odeslat